O festiwalu

Jury festiwalu:

Paweł Jaworski – performer, filmowiec, rysownik, satyryk. Współautor scenariusza komedii „1409 – Afera na zamku Bartenstein”. Niegdyś jeden z filarów grupy satyrycznej Kompania M3. Mówi o sobie, że jest „łobuzem i kreskówką” (żyje w tym świecie i bardzo mu z tym dobrze). Od zawsze torunianin, w pewnym momencie trochę berlińczyk, warszawiak, nawet bydgoszczanin. Ostatnio odkrył na nowo diaskop i od dwóch lat organizuje festiwal filmów z diaskopu.

Kamil Niewiński – Koszalinianin z urodzenia. Filmowy język i pióro „szlifował” na tamtejszym Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” i jego słynnych dyskusjach „Szczerość za szczerość”. Stale współpracuje z magazynem popkulturowym Machina i serwisem film.gildia.pl. Gdy nie ogląda filmów i nie siedzi na zajęciach z filmoznawstwa, gra soundsystemy w poznańskich knajpach.
Rafał Pawłowski – Dziennikarz, menadżer kultury i historyk. W latach 1998-2000 współpracownik Gazety Wyborczej. Obecnie koordynator działu filmowego portalu Gildia.pl Ma na swoim koncie publikacje w miesięcznikach Kino, Machina, a także nieistniejącym już periodyku Cinema. Wegetarianin. Miłośnik jazzu i dobrej kuchni

Celem festiwalu jest promocja w regionie słupskim amatorskiej twórczości ludzi młodych oraz umożliwienie twórcom prezentacji swojego dorobku. Festiwal jest imprezą ogólnopolską.

Festiwal, przy odpowiedniej promocji, ma szansę stać się imprezą cykliczną skupiającą miłośników filmów oraz platformą do dyskusji i spotkań na temat kondycji filmu w naszym kraju.

Program VI UFF(o)A 2009

1100 – 1530 – pokazy konkursowe

od 16oo – Gala Festiwalowa

 

Dom Kultury w Ustce

ul. Kosynierów

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: